Навіщо потрібна інвентаризація.

Проводячи незалежну інвентаризацію у себе на підприємстві, замовник ставе за мету певні цілі:

• дізнатися дані про залишки товарних одиниць або активів;
• перевірити ефективність роботи персоналу;
• провести облік ТМЦ;
• перевірити умови зберігання товарів;
• розрахувати збитки на випадок зміни керівної ланки компанії;
• проаналізувати результати і на їх основі знайти способи ефективного поповнення запасів і збільшити прибуток від продажів.

Щоб провести якісну і незалежну інвентаризацію необхідно звернутися до фахівців. Такі послуги надає компанія ІнвенторіПро, яка працює на ринку інвентаризації товарно-матеріальних цінностей і основних засобів України, Грузії, Азербайджану. Для нас важливо, щоб за підсумками інвентаризації замовник разом з цифровими даними отримав всю об’єктивну інформацію про якість роботи персоналу, про виявлені порушення в роботі співробітників, а також про можливі порушення інструкцій по зберіганню ТМЦ та інші зауваження та рекомендації. Обов’язковою є перевірка наявності та відповідності штрих-кодів на цінниках товару.

Давайте розглянемо один приклад з нашої роботи.

Приклад: Компанія «X» звернулася до нас за допомогою в проведенні інвентаризаційних робіт на складі. До цього інвентаризація здійснювалася співробітниками складу, при цьому Компанія «X» отримувала результати і оцінку вартості робіт, не маючи можливості проконтролювати їх якість і достовірність.

Ми провели інвентаризацію разом з співробітниками складу і побачили порівняльні результати.

На початковому етапі ми виявили стерті або не читані штрих-коди на товарних цінниках. Через це співробітникам складу доводилося вводити штрих-коди в термінал вручну, при цьому було допущено безліч помилок і витрачено більше робочого часу. Також було виявлено відсутність палетів з товаром в деяких осередках складу, які повинні бути в наявності згідно з документами. Співробітники не провили підготовку складу до інвентаризації належним чином, внаслідок чого компанія «X» несе матеріальну шкоду, адже послуги власного персоналу оцінюються по витраченому часу.

Для реалізації поставленого завдання ми узгодили з Замовником список робіт по підготовці складу до інвентаризації згідно з нашою технологією. Були проведені короткі тестові зміни для контролю виконання вимог і налагодження систем управління, зв’язку і взаємодії наших бригад з командою замовника. Всебічний підхід і уважне ставлення до кожної деталі забезпечують правильний розподіл коштів і економлять час.

За результатами проведеної інвентаризації ми представили звіт з даними:

— про ефективність роботи. Час, витрачений нами, виявилося на 32% менше ніж витрачено Оператором;

— про помилки Оператора при зберіганні товару, в результаті чого товарообіг був неефективним, ускладнювався процес комплектації замовлення, затягувалося час відправки;

— про неправильність обліку через зберігання товару в невідповідних осередках.

На основі нашого звіту Замовник вже через півроку збільшив на 14% якість комплектації замовлень, поліпшив якість зберігання ТМЦ, істотно скоротив витрати.

Таким чином, робота нашої компанії по інвентаризації товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) допомагає Замовнику виявити слабкі місця в системі управління, прийняти ефективні управлінські рішення, максимально підвищити продуктивність праці, збільшити доходи та в решті решт отримати дійсні данні про наявність ТМЦ.

Для замовлення основних засобів (ОС) перейдіть за посиланням.

 

Професійні незалежні інвентаризації в Україні

Отримайте безкоштовну консультацію

Контакти